Dermatochirurgie

Online objednání
Dermatochirurgie je nedílnou součástí dermatologie.
Na našem pracovišti disponujeme kompletně vybaveným zákrokovým sálem.
Pokud je diagnostikován projev k odstranění, není nutná návštěva chirurgické ambulance, ale snažíme se o klienta postarat na naší klinice.
Před zákrokem není nutná žádná příprava.

Na našem pracovišti je možné odstranění projevů na kůži po předchází konzultaci a vyšetření pacienta. Lékař rozhodne, zda je projev možné odstranit laserem nebo chirurgicky.

Laserové ošetření: provádí se s nebo bez lokální anestezie. Zákrok trvá dle typu projevu a jejich počtu. Doba zákroku je cca 5 - 10 minut. Následuje lokální ošetření krémem na podporu hojení např. Cicalfate krém, Cicabio krém. Lokální krém s obsahem antibiotik je aplikován při riziku možného hnisání a mokvání.

Chirurgické ošetření
Dermatochirurgický zákrok je odstranění projevů vyříznutím za použití skalpelu a následného uzavření rány stehem. Některé projevy je možno odstranit kruhovým průbojníkem u kterého není nutné následné sešití. Dle rozhodnutí lékaře je proveden histopatologický rozbor k potvrzení nebo určení diagnózy. Zákrok se provádí v lokální anestezii.

Komplexní péče od diagnostiky, přes odstranění projevu, vyšetření a k následnému sledování klienta. Klademe vždy důraz na estetický výsledek.

Parciální ablace nehtové ploténky

Je vhodná pro ošetření zarůstajících nehtů.

Popis zákroku:
Aplikace lokální anestezie do místa, kde bude zákrok proveden. Poté je provedena parciální ablace nehtové ploténky tedy odstranění části zarůstajícího nehtu. Poté je použit laser CO2 Sprimont. Aplikace krému s antibiotikem a přiložení obvazu. Zákrok je vhodné provádět, pokud není prst v zánětu.
 • Doba trvání:
  cca 2O minut

 • Omezení:
  V den zákroku je lépe nohu nezatěžovat.
  Volná obuv.

 • Hojení:
  cca 3 - 4 týdny
Otevřít preference
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.