Estetická dermatologie je v dnešní době velmi žádaná. Naše centrum poskytuje širokou oblast ošetření od injekčních aplikací po laserová ošetření.
Disponujeme různými typy laserů, které svou kombinací zahrnují různá spektra ošetření.

Hlavním cílem je zachovat přirozený vzhled a zpomalit proces stárnutí nebo odstranit esteticky nevhodné projevy prostřednictvím moderních metod a postupů
 • Chemický peeling - aplikace ovocných kyselin na kůži.
 • Aplikace botulotoxinu k odstranění mimických vrásek a nadměrného pocení

 • Použití výplňových materiálů s kyselinou hyaluronovou k odstranění vrásek, zvětšení objemu, k rejuvenaci krku, dekoltu a rukou

 • Mezoterapie k omlazení a hydrataci pokožky - injekční nebo přístrojová (microneedling)

 • Mezoterapie kštice

 • Odstranění rozšířených cévek na obličeji a končetinách - sklerotizace, cévní laser

 • Aplikace plasmy bohaté na krevní destičky (PRP)

 • Laserové odstranění znamének a kožních výrůstků

 • Laserové omlazení kůže - frakční resurfacing obličeje, krku a dekoltu

 • Laserová korekce vrásek

 • Laserová korekce jizev
 • Laserové ošetření zarůstající nehtu
 • Laserové ošetření zarůstající nehtu
Chemický peeling
Aplikace ovocných kyselin na kůži. Jedná se o neinvazivní zákrok. Na našem pracovišti používáme 70% kyselinu glykolovou a 30% kyselinu citronovou. Kombinace obou kyselin vede k lepšímu výsledků. Aplikace je prováděna za účelem regulace tvorby mazu, zmírnění projevů akné nebo pigmentací. Účinek je viditelný již po prvním ošetření, ale pro dosažení lepšího výsledku je doporučeno zákrok opakovat za 3 až 4 týdny cca 3x, u řešení pigmentací je počet ošetření vyšší.
Doba trvání zákroku
Dle lokality a přípravy klienta.

○ Omezení
Ochrana před UV zářením, nutná důsledná fotoprotekce, zákrok se provádí od září do března.

○ Po zákroku
Mírné zrůžovění nebo zarudnutí kůže, mírné olupování cca 1 týden. nemusí být přítomno. Záleží na délce zákroku a typu pleti.
Plazmaterapie
Kompletní vyšetření je určené pro klienty trpící prořídnutím, lámaností vlasů nebo jejich výpadem. Řešíme i kožní problematiku kštice hlavy, jako jsou šupiny, lupy nebo svědivost vlasové pokožky. Vaše léčba může zahrnovat:
◦ vstupní anamnéza
◦ krevní testy

◦ trichoskopie (obrazové vyšetření vlasů bez stříhání přístrojem FotoFinder, následnou analýzou mikroskopického obrazu s měřením v laboratoři)
Vstupní vyšetření provede asistentka lékařky.

◦ Konzultace s lékařem, interpretace všech výsledků z prvního vyšetření u nás, nastavení individuální lokální i celkové léčby. U androgenních alopecií, kterou ve světě trpí 40% žen a 80% mužů, (dědičné řídnutí vlasů) doporučujeme genetické vyšetření na základě DNA testu – Trichotest. Výsledkem je personalizovaná léčba interpretovaná lékařem.

Důvody vypadávání vlasů

○ Stres

◦ Náhlý úbytek hmotnosti

◦ Nedostatek železa a některých vitamínů

◦ Špatná výživa

◦ Mechanické namáhání vlasů
(stahování a nadměrné česání vlasů)

Vnitřní onemocnění

Infekční onemocnění

Individuální přístup

◦ Mezoterapie vlasů – injekční aplikace účinných látek ke kořínkům vlasů, aplikovány jsou vitamíny, minerály nebo kmenové buňky. Roztok vyživuje a zlepšuje kvalitu již stávajících vlasů. Podporuje cirkulaci krve v kůži hlavy, revitalizuje vlasové váčky, zpomaluje a zastavuje nadměrné vypadávání vlasů.Provedení zákrokuPo desinfekci kůže se roztok aplikuje do kůže injekčně. Během zákroku může být pociťována mírná bolestivost. Efekt je viditelný až za několik týdnů.Omezení po zákrokuPo zákroku není žádné omezení.

◦ Plazmaterapie - injekční aplikace vlastní plazmy do kštice

◦ Světelná terapie využívající zelené spektrum světla

◦ Doporučení vhodných vlasových přípravků

◦ Různé druhy další léčby
, dle laboratorních a cílených vyšetření
Plazma se získává z vlastní krve. Po její aplikaci se uvolňují růstové faktory z krevních destiček a stimuluje se jejich aktivita. Je podpořena tvorba kolagenu, urychlena regenerace kůže a hojení po různých zákrocích. Vzhledem k tomu, že krev je vlastní, nehrozí riziko přenosu infekce.

Zákrok se provádí ambulantně. Hlavním výsledkem je projasnění pokožky, regenerace tkáně, vyhlazení nerovností kožního povrchu, zlepšení jeho elasticity. Metodu je možno kombinovat s jinými zákroky.
Je bez rizika předávkování a s minimálním omezením pro klienta. PRP metoda je vhodná i pro revitalizaci vlasových kořínků.
Provedení zákroku
Během ošetření se odebere 20 ml krve klienta, poté se připraví potřebný roztok, který je aplikován injekčně do kůže.

Po zákroku
V místě aplikace je viditelné tečkovité krvácení, může být přítomný hematom (modřina), mírný otok. Omezení po zákroku není žádné.
Aplikace botulotoxinu
Aplikace botulotoxinu se nejčastěji používá k odstranění mimických vrásek (vede k relaxaci mimického svalu) v obličeji a k ošetření nadměrného pocení v podpaží, ve dlaních a na chodidlech. Látka působí v místě aplikace.

Nástup účinku je individuální. Nejčastěji třetí den až 2 týdny po aplikaci, do jednoho měsíce. Efekt přetrvává 4-6 měsíců, při opakované aplikaci i déle.
Provedení zákroku
Po ošetření kůže se lékař řídí mimikou klienta. Aplikace je injekční. Každá lokalita bývá ošetřena z několika bodů. Při aplikaci do dlaní nebo podpaží se někdy zákrok provádí v místním znecitlivění pomocí krému a chlazení. Bezprostředně po zákroku se vyskytuje mírné zčervenání v místě vpichu. Může se vytvořit modřinka.
○ Omezení po zákroku
4 hodiny se nesmí ležet ve vodorovné poloze a předklánět se.

Po aplikaci se nedoporučuje
48 hodin by klient neměl letět letadlem.
14 dnů po aplikaci není doporučována profesionální kosmetická masáž.

Naším cílem je naslouchat klientům a splnit jejich přání a očekávání.

Aplikace kyseliny hyaluronové
Výplně slouží k vyplnění a korekci vad kůže, které jsou pod jejím povrchem. Nejčastěji slouží k odstranění vrásek v oblasti horního rtu, nosoretních rýhách, k ošetření povislých ústních koutků a ke zvětšení objemu rtů.

V dnešní době je nejvíce používanou látkou kyselina hyaluronová. Je důležitou složkou kůže, její tvorba věkem klesá.

Před aplikací není nutné testování, nevznikají alergické reakce.

Efekt přetrvává průměrně 6 měsíců i déle.
Provedení zákroku:
Po desinfekci kůže je aplikována kyselina hyaluronová do kůže injekčně nebo pomocí kanyly. Během zákroku může být přítomný tlak a mírné pálení v místě aplikace. Efekt je viditelný ihned po aplikaci materiálu.
○ Omezení po zákroku
Těsně po zákroku může být místo mírně červené, s otokem, možno krýt make-upem.
Po aplikaci se nedoporučuje 4 dny let letadlem, 14 dnů profesionální kosmetická masáž.

○ Vnitřní hydratační maska
Použití velmi jemného gelu kyseliny hyaluronové ke zlepšení elasticity, hydratace a napětí kůže. Ošetření je vhodné pro obličej, krk, dekolt a ruce. Zákrok se provádí v místním znecitlivění pomocí krému.
Jedno ošetření je s efektem 3-4 měsíců nebo se zákrok opakuje 2-3x s odstupem 1 týdne s delším efektem trvání.
Žilky v obličeji
Viditelné žilky na kůži, nejčastěji v oblasti obličeje (nos, tváře, brada) vznikají z mnoha příčin (genetika, nadváha, nevyrovnaná životospráva, dlouhodobé působení slunečního či jiného tepelného záření).

Žilky ztrácejí svou pružnost, rozšiřují se, praskají a tvoří drobné krevní výronky. V takto zasaženém žilním terénu dochází často k rozvoji povrchového zánětu projevujícím se hojným začervenáním postižené oblasti, mnohdy i bolestivosti na dotek.

Při dlouhodobém zanedbání péče o takto postižené oblasti hlavně v obličeji může časem dojít k celkovému zhoršení stavu – plošný zánět, bolestivost i změny vizáže. Takto vzniklou situaci je nutno řešit v prvém kroku odléčením zánětu – medikamentozně a posléze eliminací rozšířené žilní sítě – cévním laserem.
Otevřít preference
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.