Cévní laser
Účel zákroku
řešení kožních vad cévního původu, zejména "metliček", dále růžovka, oheň, nadměrně červené plochy.

Primárním cílem laserového světla Nd: YAG je červené krevní barvivo (hemoglobin). Když je energie absorbována do krve v cévce, vytváří se teplo a stěna cévky je ničena. Žilka odumře a tělo přirozeným procesem odstraní žilní tkáň stejným způsobem, jako odstraňuje modřiny.
Vstřebávání žilní tkáně se u každého klienta liší. Při větším počtu neestetických cévek nebo u větších projevů je nutné zákrok opakovat.

Během ošetření je popisován pocit jemného pálení. Zákrok se provádí bez lokální anestezie.
 • Po ošetření
  Kůže je zarudlá, může být přítomen otok, který lze zmírnit chlazením. Mohou se vytvořit drobné stroupky, které se postupně odloučí. Pokud není pokožka poškozená, je možné aplikovat make-up.
 • Péče
  Minimálně 4 týdny po ošetření je nutné nanášet krém s vysokým UV faktorem (SPF 50+) a nevystavovat se slunečnímu záření. Efekt, konečný výsledek, lze zvýšit používáním speciální kosmetiky.
Odstranění výrůstků a jiných projevů C02 operačním laserem SPRIMONT
Cíl zákroku
je odstranění kožního projevu laserem. Dle velikosti projevu se výkon provádí s nebo bez použití lokální anestezie. Anestetikum je aplikováno ve formě krému nebo injekčně.

Laserem je možné odstranit bezpečný projev, který je předem vyšetřen lékařem.
Histologické vyšetření je možné i při laserovém ošetření.

Výsledkem hojení může být drobná jizvička, záleží na hloubce zákroku.
 • Po ošetření
  Může být přítomno tečkovité krvácení, zhnědnutí ložiska.
  Během prvních dnů se v okolí může vytvořit mírné zarudnutí z důvodu tepelného působení laserového paprsku, mokvání, hnisání. Následně vzniká strup, který se postupně odloučí.
  Strup nestrhávejte, po jeho odloučení je možné aplikovat make-up. Jizvička bývá červená, postupně probledne.  
 • Péče
  Minimálně 4 týdny po ošetření je nutné nanášet krém s vysokým UV faktorem (SPF 50+) a nevystavovat se slunečnímu záření.
Hollywood Spectra laser
Účel zákroku
nežádoucí pigmentace (v obličeji, na rukách apod.), melasma, odstranění vícebarevného tetování, léčba, ze které mohou těžit pacienti s akné a pacienti s rozšířenými póry, s růžovkou.

Hollywood peeling
Specializovaná vrstva nano uhlíkových částic je aplikována na kůži, která vytáhne nežádoucí mastnotu z pórů. Poté se uhlík zahřeje a použije se nastavení Spectra. Tím se odpaří všechny nečistoty z pokožky. 10-15 minut a ošetření je hotové a zažijete okamžitou záři.

První světová krátkopulsní laserová platforma 1064/532nm s vlastními schopnostmi redukovat nežádoucí pigmentace (včetně melasma) a snižovat počet zánětlivých projevů na kůži. Tento přístroj je vhodný pro všechny typy pleti i pro některá kožní onemocnění.

Co opravdu dělá toto zařízení tak výjimečné?
Nejkratší skutečná šířka pulzu 5ns (ve srovnání se všemi ostatními Q-Switched zařízeními) minimalizuje tepelný dopad a optimalizuje bezpečnost a účinnost pro cílené ošetření
Kvalita/stabilita IntelliBeam™ při 1064 a 532 nm minimalizuje riziko.  

Hollywood Spectra má schopnost stabilizovat paprsek, což umožňuje distribuovat stejnou energii na větší plochy.

HyperSurge Resonator™ poskytuje vysoký špičkový akustický tlak, který převyšuje většinu pikosekundových laserů.

PTP+™ je inovace, která snižuje počet ošetření a riziko recidivy neboli návratu pigmentací je minimální. Díky multipulznímu režimu Hollywood Spectra je možné trvalé zlepšení melasma
Ideální pro léčení kožních projevů:
 • Nežádoucí pigmentace
 • Vícebarevné tetování
 • Akné
 • Ostatní
 • Růžovka
 • Rejuvenace pleti
Frakční ošetření obličeje
Účel zákroku
je zlepšení vzhledu pokožky. Laser odpařuje ultratenké vrstvičky buněk z kožního povrchu a vypíná vazivo v hlubších vrstvách. Plošně tedy odstraní celou horní vrstvu kůže, která je kompletně obnovena a tím vznikne efekt omlazení.

Provedení zákroku
Zákrok se provádí ambulantně. Pro zmírnění citlivosti, bolestivosti se 30 minut před zákrokem aplikuje krém s lokálním anestetikem. Po ukončení se na kůži nanese mast.
 • Po ošetření
  Bezprostředně po ošetření laserem může být viditelné mírné zbělení, zežloutnutí, zarudnutí, tečkovité krvácení kůže. Vše se zklidňuje během 1 – 7 dnů, dle typu zákroku. Nejvýraznější zčervenání a změny na kůži bývají 2-3 dny, z tohoto důvodu je vhodné si po ošetření naplánovat dny volna.
  Podle charakteru původního problému, hloubce zákroku a individuální reakce pleti je možné ošetření opakovat.
  Subjektivně je popisován pocit jemného pálení. Po zákroku je nutné promazávání kůže žlutou vazelínou. Chlazení zmírňuje otok a bolestivost. Pokud není pokožka poškozená, je možné aplikovat make-up, cca 4. den po ošetření.
 • Péče
  Minimálně 4 týdny po ošetření je nutné nevystavovat se slunečnímu záření. Je doporučována aplikace krému s vysokým UV faktorem (SPF 50+).
Otevřít preference
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.